NAŠE POSLÁNÍ

Jsme společensky zodpovědný subjekt, který působí v rámci Opavy a okolí, a uspokojuje poptávku veřejnosti po smysluplném a zdravém trávení volného času. Svojí činností předcházíme vzniku sociálně-patologických jevů a rizikového chování mladé generace. Podporujeme celou řadu sportovních činností pro věkové kategorie od dorostenců až po ty nejstarší.

NAŠE VIZE

Chceme být tváří sportovních volnočasových aktivit a výchovy mládeže v Opavě. Chceme být jedním ze symbolů Opavského života a to zejména s využitím svého potenciálu. Chceme být finančně stabilním subjektem, který vytváří a nabízí prostředí, kde může sportovat každý obyvatel Opavy a okolí. Chceme být tělem i duchem našeho města. Chceme systematicky budovat jedinečnou značku symbolizující šťastného, zdravého a úspěšného obyvatele našeho krásného města Opavy.

SPOLEČENSTVÍ KTG

Chceme být společenství KTG. Rádi bychom, aby naši hráči měli s KTG spojené zážitky na celý život. Aby pro ně byl tento klub celoživotní láska a vždy pro ně měl v jejich životě důležité místo. Abychom měli v klubu zaryté kluky a holky, kteří působí v klubu na nejrůznějších pozicích a vždy budou ochotni klubu pomoci.

NAŠE HODNOTY

Naše fungování je jedinečné svými zásadami spravedlnosti, úcty, pokory, respektu a hrdosti. Naši členové, kterých je dnes více než 50, jsou tím nejdůležitějším bohatstvím, kterým disponujeme. Věnujeme se mládeži, organizování atraktivních sportovních akcí, ale také se podílíme na výchově mladistvých. Jsme výzvou, která dává každému jednotlivci možnost rozvíjet své schopnosti a dosahovat tak sportovních i mimosportovních cílů, které jsou a budou výrazem živoucí přítomnosti a budoucnosti Opavy.